Informace pro hráče
PLÁN TRÉNINKŮ MŽ + SŽ + 2009 (25.03. - 31.03.2024)
PONDĚLÍ:
skupina č. 1 + 2010, 2011: SUCHÁ PŘÍPRAVA 15:45, LED 16:45 - 17:45, VÝKLUS 17:55 - 18:10
ZUSKA, KOŠNAR, ROM, SMOLENCEV, KOŠNAR, KOSTROUNOVÁ
skupina 2009+2010: SUCHÁ PŘÍPRAVA 17:00, LED 18:00 - 19:00, VÝKLUS 19:10 - 19:25
BOLESLAV, MAŠEK, POLENO, ŠNEBERGER, CHADA, JAKOUBEK, FRIČOVÁ, RYNEŠ, ŠIMAN, VEROVKIN, PRÁGROVÁ, PROFT O., YEPIK, BRADLEY, SIMMER R., SIMMER O., BENDA, APPELTAUER, MAKOVEC
STŘEDA: TRÉNINKOVÉ UTKÁNÍ V OSTROVĚ
skupina č. 1: SUCHÁ PŘÍPRAVA 16:00, LED 17:00 - 18:00, VÝKLUS 18:10 - 18:25
TURNAJ PĚTEK:
oranžová: MAN - ZRALÝ, KUNEŠ - ARAZIMOVÁ - KOVAŘÍK
modrá: KOŠNAR - ZUSKA, ROM - ??? - SMOLENCEV
bílá: PROFT F.- MAREČKOVÁ, ŠTÁDLÍK - PREDKA - PECÁK
červená: JISKRA - SCHULDES, LIŠKA - KODAJEK - NOVÁK
skupina č. 2: SUCHÁ PŘÍPRAVA 17:15, LED 18:15 - 19:15, VÝKLUS 19:25 - 19:40
ČTVRTEK:
skupina č. 2: 06:00 - 07:00 LED
PÁTEK:
skupina č. 1: 06:00 - 07:00 LED, SUCHÁ PŘÍPRAVA 15:00, LED 16:00 - 17:00
skupina č. 2: SUCHÁ PŘÍPRAVA 16:15, LED 17:15 - 18:15
SOBOTA: UTKÁNÍ SŽ V LITVÍNOVĚ
NEDĚLE:
KONTROLA SILOVÝCH SCHOPNOSTÍ (LEDEN)
https://ostrovmzsz.websnadno.cz/testy_silovych_schopnosti_mz_2023-2024.pdf
TRÉNINKOVÉ SKUPINY HRÁČŮ (2009 - 2013)
skupina č. 1::
ŘEŘICHA, LAITL, KOVAŘÍK, KUNEŠ, SCHULDES, PROFT, KODAJEK, JISKRA, FRYDRÝN, ARAZÍMOVÁ, MAN, PECÁK, ŠTÁDLÍK, ZRALÝ, MAREČKOVÁ, NOVÁK, LIŠKA, PREDKA
skupina č. 2::
BOLESLAV, MAŠEK, JESSL, ŠNEBERGER, CHADA, JAKOUBEK, FRIČOVÁ, RYNEŠ, BREZOVSKÝ, ŠIMAN, VEROVKIN, KOSTROUNOVÁ, PRÁGROVÁ, ZUSKA, PROFT O., YEPIK, BRADLEY, SMOLENCEV, KOŠNAR, ROM
POMŮCKY: ŠVIHADLO, DŘEVĚNÁ KULIČKA
TÉMA HČJ
STŘELBA PO STAHOVAČCE S VYTAŽENÍM "KOVÁŘ":
https://ostrovmzsz.websnadno.cz/strelba_po_stahovacce_s_vytazenim__souhlasna_noha_.mp4
https://ostrovmzsz.websnadno.cz/stahovacka_s_vytazenim_iii.mp4
https://ostrovmzsz.websnadno.cz/jan_kovar.mp4CROSBY - ŠPIČKY:
https://ostrovmzsz.websnadno.cz/crosby__klamani_spickami_.mp4
KREJČÍ - PROTIZVRATNÁ KLIČKA:
https://ostrovmzsz.websnadno.cz/krejci_-_bekhendovy_protizvrat.mp4